Вітражи під замовлення (інтер'єрні та рекламні)
м.Чернівці, вул. Гайдара, 5А
тел.: +38(0372) 585-861, +38(050) 434-11-53, +38(097) 590-80-35 тел./факс: +38(0372) 585-862.
sl ind ai ai
Super User

Super User

Вівторок, 30 червня 2015 07:14

Багажники для велосипедів.

Багажники для велосипедів.

Виготовлення під замовлення для будь-яких авто.

Всі види зварювальних робіт.

Вівторок, 30 червня 2015 07:33

9

9

Технология CADRAM является одной из самых популярных методов изготовления декоративного стекла. Также наша технология известна как технология «заливных» или «полимерных» витражей.


Суть технологии лежит в следующем: на стекло наносится прочный полимерный контур, после чего промежутки заливаются цветными полимерными лаками, которые после застывания стают стойкими к механическим повреждениям. Возможен рисунок любой сложности, тут могут быть не только криволинейные, но и геометрически правильные элементы нужного размера и конфигурации. Лаки позволяют передать большое количество оттенков цвета в зависимости от концентрации и процентного соотношения исходных пигментов. Кроме обычных пигментов используются и флуоресцентные.

Материалы стойкие к перепадам температуры и агрессивного влияния внешней среды и ультрафиолета. При изготовлении витражей могут быть использованы разные виды стекла, зеркал, а так же закаленное стекло и триплекс, что придает им безопасность при эксплуатации и позволяет использовать в лестничных маршах, потолочных конструкциях.

По мнению специалистов, работающих по технологии CADRAM, ни одна из известных техник изготовления витражей не дает лучшего сочетания цен, сроков, качества возможностей применения.

Дополнительно преимуществом технологии CADRAM является то, что витраж можно наносить не только на стекло, а и другие ровные поверхности.

Так же витраж можно сочетать с инкрустацией. Инкрустация – это поклейка элементов из стекла с использованием ультрафиолетового клея. Элементы могут быть разного цвета, размера и формы. Примеры использования инкрустации с витражом Вы можете увидеть в нашей галерее.

За помощью в выборе рисунка и разработки эскиза Вы можете обратиться к нашим специалистам. Заказать витраж можно посетив наш офис или удаленно (по телефону, через интернет). Оплату можно осуществить из любого отделения банка по нашему счету. Реквизиты и контактную информацию Вы можете найти в соответствующей рубрике.

Отдельно могут быть предоставлены услуги по изготовлению стеклопакетов с витражным стеклом, доставке, монтажу и др..

Также предлагаем разработку индивидуальных эскизов витражей для вашей продукции и систему партнерских отношений с гибкой системой скидок.
 

Вівторок, 17 вересня 2013 13:26

Ціни на товари та послуги

Ця сторінка тимчасово недоступна! Вибачте за незручності.

Види папок бувають різні. За спостереженнями, їх можна використовувати в таких сферах, як:
-Реклама товарів або послуг;
-Створення гарного іміджу для фірми;
-Невід'ємний, атрибут фірмового стилю;
-Папка "Меню";
-Зберігання документації;

Середа, 08 травня 2013 11:38

Настінні календарі

Настінні календарі - це поліграфічна продукція у вигляді книжки або таблиці, яка містить перелік місяців, чисел, днів тижня. Настінний календар є необхідним бізнес-акссесуаром, такі календарі дуже часто використовуються в представницьких цілях а так само в рекламних. У відмінності від іншої рекламної продукції (брошури, листівки, буклети), різними календарями користуються на протязі всього року, це значно збільшує ефективність реклами, якя міститься у ньому.

Вівторок, 07 травня 2013 00:00

Всі види відкриток

В даний час існує цілий ряд листівок, які мають те чи інше призначення. Спробуємо перерахувати найбільш популярні види листівок.

Вітальна листівка
У наші дні, вітальні листівки настільки популярні, що на сьогоднішній день в обігу налічують більше 15 мільярдів штук на рік. Досить таки значна цифра. США є світовим лідером з видання листівок. У цій країні, більше 500 компаній ведуть активний картинний бізнес. Другою країною, де картинний бізнес популярний, можна вважати Великобританію. У цій країні 250 компаній, які займаються виданням листівок. Відомим відкриточним брендом, є бренд "Hallmark". Під ним випускають листівки в усьому світі.

У даній статті ми спробуємо розповісти про те, як правильно створити плакат. Для початку спробуємо з'ясувати, звідки взагалі з'явився такий термін, як "плакат". Він ще з давніх часів був добре відомою формою друкованої продукції. Ще в XV в Європі вони вперше з'явилися в друкованому вигляді, однак китайці випередили європейців тим, що почали їх друкувати набагато раніше. І це не дивно, кожна більш-менш освічена людина знає, що в Китаї з давніх часів, писемність була розвинена на вищому рівні. Творцем художніх плакатів можна вважати Жюля Шере, француза, який з 1850 став видавати барвисті і яскраві вироби, які привертали до себе увагу людей.

Буклети - це дієвий спосіб продемонструвати потенційному клієнту товари та послуги компанії. Останнім часом буклети завоювали величезну популярність, поступово перетворюючись на вигідну і вельми корисну форму реклами, призначену для масової аудиторії. Буклети складаються з трьох частин - це візуальна частина (фотографії, малюнки), інформаційна частина (опис послуги чи товару) і контактні дані.

Давно поширена на Заході традиція запрошувати гостей на урочисті події за допомогою листівки знайшла своїх послідовників і в Україні. Навіть у дитячому садку малюки урочисто обмінюються запрошеннями листівками, на яких рівним батьківським почерком написано про те, що Маша дуже чекає вас в суботу з подарунками за такою-то адресою, щоб разом відсвяткувати Машин день народження. Що вже говорити про дорослих людей!

Сторінка 1 з 3