м.Чернівці, вул. Гайдара, 5А
тел.: +38(0372) 585-861, +38(050) 434-11-53, +38(097) 590-80-35 тел./факс: +38(0372) 585-862.
sl ind ai ai
 • Реєстрація
Послуги

Послуги (16)

Технология CADRAM является одной из самых популярных методов изготовления декоративного стекла. Также наша технология известна как технология «заливных» или «полимерных» витражей.


Суть технологии лежит в следующем: на стекло наносится прочный полимерный контур, после чего промежутки заливаются цветными полимерными лаками, которые после застывания стают стойкими к механическим повреждениям. Возможен рисунок любой сложности, тут могут быть не только криволинейные, но и геометрически правильные элементы нужного размера и конфигурации. Лаки позволяют передать большое количество оттенков цвета в зависимости от концентрации и процентного соотношения исходных пигментов. Кроме обычных пигментов используются и флуоресцентные.

Материалы стойкие к перепадам температуры и агрессивного влияния внешней среды и ультрафиолета. При изготовлении витражей могут быть использованы разные виды стекла, зеркал, а так же закаленное стекло и триплекс, что придает им безопасность при эксплуатации и позволяет использовать в лестничных маршах, потолочных конструкциях.

По мнению специалистов, работающих по технологии CADRAM, ни одна из известных техник изготовления витражей не дает лучшего сочетания цен, сроков, качества возможностей применения.

Дополнительно преимуществом технологии CADRAM является то, что витраж можно наносить не только на стекло, а и другие ровные поверхности.

Так же витраж можно сочетать с инкрустацией. Инкрустация – это поклейка элементов из стекла с использованием ультрафиолетового клея. Элементы могут быть разного цвета, размера и формы. Примеры использования инкрустации с витражом Вы можете увидеть в нашей галерее.

За помощью в выборе рисунка и разработки эскиза Вы можете обратиться к нашим специалистам. Заказать витраж можно посетив наш офис или удаленно (по телефону, через интернет). Оплату можно осуществить из любого отделения банка по нашему счету. Реквизиты и контактную информацию Вы можете найти в соответствующей рубрике.

Отдельно могут быть предоставлены услуги по изготовлению стеклопакетов с витражным стеклом, доставке, монтажу и др..

Также предлагаем разработку индивидуальных эскизов витражей для вашей продукции и систему партнерских отношений с гибкой системой скидок.
 

Середа, 27 лютого 2013 12:48

Трафаретний друк, тиснення,конгрев

Автор

Трафаретний друк, тиснення,конгрев

Для вишуканості та індивідуальності візитівок використовують конгрев і (або) тиснення фольгою. Як правило, фольгою виділяють логотип компанії чи фірми. Раніше тиснення можна було виготовити “золотим” або  “срібним”, на даний час ми пропонуємо також різноманітну кольорову фольгу, голографічну фольгу, яка переливається різними відтінками. Тиснення золотом або сріблом, кольорове надає друкованій продукції індивідуальність, яскравість, оригінальність, неповторність, вишуканість.

Тиснення – це спосіб нанесення потрібної інформації або зображення за допомогою кліше зробленого із металу. Кліше, в свою чергу кріпиться в спеціальний прес для тиснення під дією температури видавлює(випікає)інформацію або зображення на виріб. За допомогою даного методу можна наносити інформацію та зображення на візитівки, бланки, конверти, відкритки, листівки, бархат,  папки, щоденники, блокноти та інші вироби з і шкіри та шкірзамінника. Існує два види тиснення: сліпе тиснення і тиснення фольгою(фольга може бути різних відтінків).

Кліше для тиснення на папері та картоні – пластина 3 мм.

Кліше для тиснення на щоденниках  та інших матеріалах - пластина 7 мм.

Дана технологія потребує безумовно ручної праці, тому і терміни виконання відповідні.

Конгревне тиснення використовується в поліграфії як тиснення, при якому рельєфно-випукле зображення отримується методом стиснення матеріалу між підігрітим або холодним штампом і контрштампом. У більшості випадків використовується на завершальних етапах оформлення друкованої продукції. Даний метод є ексклюзивною технікою друку., при цьому візитівки з таким нанесенням виглядають дорого і солідно.

Вартість замовлення узгоджується безпосередньо з кожним замовником індивідуально. Вартість однозначно включає в себе:

 • використовувану фольгу, 
 • металічне кліше, 
 • матеріали продукції, на яку наносять тиснення, 
 • розробку і створення файлу для виготовлення кліше, 
 • вартість роботи по  нанесенню кліше(конгреву).
Середа, 27 лютого 2013 07:32

Переклади документів

Автор

Переклади документів.

Агенція іноземних мов – це один з найкращих лінгвістичних центрів, який спеціалізується на вивченні іноземних мов. Застосування кращих європейських методик і акцент на комунікативну складову під час навчального процесу дає можливість випускникам центру забути про труднощі при спілкуванні на іноземній мові в будь-якій сфері діяльності.

Переклад документів з правом завірки у нотаріуса:

Вартість перекладу – від 50,00 грн.

 • італійська;
 • іспанська;
 • португальська;
 • англійська;
 • німецька;
 • французька;
 • турецька;
 • румунська.

Детальніше, на сайті нашої агенції.

Креативний дизайн, логотипи.

Наше дизайн-ателье (фр. atelier) — це затишна майстерня, яка перетворює чудове мистецтво у прекрасне, пропонує інтерактивний дизайн: інтер’єрів, меблів, ландшафтів, розробляє найсучасніші логотипи, герби то що. Виконує проекти від житлового будинку до офісних та виробничих приміщень.

Наша мета – об’єднати зручність, комфорт та красу в одну неповторну форму, яка підійде виключно для вас. Ми раді реалізовувати Ваші ідеї в життя!!!!

Детальніше, на сайті Дизайн-ательє "Індивідуель".

Зразки робіт:

Макетування.

Одна з найважливіших складових будь-якого рекламного носія. Макетування пропонується нашими спеціалістами за окрему оплату, а також і ваші пропозиція щодо макету згідно певних вимог.

1. РОЗМІР МАКЕТУ (дообрізний формат) - ця рамка має бути присутня в готовому макеті, її треба зробити прозорою або в тон фону макета. Її розмір:

 • візитка - 94 на 54 мм,
 • календарик - 104 на 74 мм,
 • єврофлаєр - 214 на 103 мм,
 • дисконтна картка - 90 на 58 мм,
 • інша продукція – згідно уточнень з менеджером

 

2. РОЗМІР ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ (післяобрізний формат) - робоча рамка, її треба прибрати з макету при підготовці до друку. Її розмір:

 • візитка - 90 на 50 мм,
 • календарик - 100 на 70 мм,
 • єврофлаєр - 210 на 99 мм,
 • дисконтна картка - 86 на 54 мм,
 • інша продукція – згідно уточнень з менеджером

 Готовими оригінал-макетами приймаються файлы таких форматів:

 • CorelDRAW(*.cdr);
 • Adobe Photoshop (*.tif, *.psd)

 3. МАКСИМАЛЬНА ОБЛАСТЬ НАПОВНЕННЯ - робоча рамка, її треба прибрати з макету при підготовці її до друку, жоден важливий елемент не повинен виходити за межі цієї рамки. Її розмір:

 • візитка - 86 на 46 мм,
 • календарик - 96 на 66 мм,
 • єврофлаєр - 206 на 95 мм,
 • дисконтна картка - 82 на 50 мм,
 • інша продукція – згідно уточнень з менеджером.
Вівторок, 26 лютого 2013 06:22

Доставка квітів

Автор
 
 

Доставка квітів.

Враховуючи побажання багатьох наших клієнтів, які із задоволенням замовляють у нас поліграфію та сувенірну продукцію, наружну рекламу та послуги з перекладу на іноземні мови, ми доповнюємо перелік наших послуг ще однією затребованою і дуже роматичною - тепер ми також пропонуємо ДОСТАВКУ КВІТІВ!

Напередодні жіночого свята 8 березня наша компанія отримала статус офіційного Представництва у Західному регіоні Всеукраїнської Агенції квітів та подарунків "Даруй квіти!"

Вже понад 8 років Агенція "Даруй квіти!" здійснює доставку вишуканих букетів та композицій із свіжих квітів у Київ, Одесу, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Крим та будь-який інший населений пункт України. За допомогою Агенції квітів та подарунків "Даруй квіти!" ви можете також замовити доставку квітів ї за межі Украни (Росія, Білорусь, Молдова, Прибалтика, Казахстан, Арменія, Грузія, Азербайджан, Германія, Італія, Іспанія, Англія, Ізраїль, США та багато інших країн).

Наша компанія забезпечуватиме доставку букетів та композицій торгової марки "Даруй квіти!" у Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Буковель, Трускавець, Яремча, Моршин та інші населенні пункти Західної України.

Отже тепер за допомогою нашої компанії  ви можете ефектно та оперативно поздоровити своїх близьких людей та ділових партнерів в будь-якій точці України та світу! Це дуже зручно, адже далеко не завжди є можливість особисто привітати важливу для вас людину з днем народження, весіллям, іншим святом чи просто зробити приємний сюрприз без будь-якого урочистого приводу.

Торгова марка "Даруй квіти!" виконує доставку квітів та подарунків не лише за домашньою адресою. За Вашим бажанням квіти можуть бути доставлені отримувачу в офіс, у ресторан, на вокзал, в аеропорт, у готель, пологовий будинок чи лікарню.

Обрати букет чи композицію можна на сайті:

Звертайтеся до нас та замовляйте доставку квітів! Ми якісно та сумлінно виконуватимемо ваші замовлення, аби ви, наші улюблені клієнти, були задоволені!

Оформлення весільного одягу та аксесуарів.

На сьогоднішній день ми пропонуємо різноманітний вибір весільних аксесуарів, серед них: запрошення, іменні картки, картки подяки, книги побажань, каталоги, журнали, буклети, флаєра, цінники, етикетки, візитівки, бокали, наклейки на шампанське; тамподрук на стрічки, ярлики, лейби, етикетки, тканину, ручки, запальнички, флешки; нанесення на бокали, картонні коробки.
Весільні запрошення створюють перше враження гостей про майбутню подію, тому слід приділити особливу увагу запрошенням. Ми пропонуємо Вам широкий вибір весільних запрошень з елементами ручної роботи, запрошення-квілінг, запрошення з тисненням золотом, сургучними печатками. Весільні запрошення створюють перше враження гостей про майбутню подію, тому ми створюємо креативний та неповторний дизайн Вашого замовлення.
Іменні картки допомагають ефективно зорієнтувати гостей при розміщенні в ресторані посадочних місць за столами.
Картки подяки, іменні листівки - залишать в пам’яті приємні та теплі слова з урочистої події.
В книзі побажань можна залишити незабутні побажання та привітання молодятам.
Нанесення на бокали виготовляємо методом матування, що робить ваші бокали неперевершеними, індивідуальними та незабутніми.
Наклейки на шампанське можуть бути як з вашими фотографіями, так і без них.
Друк весільних каталогів дає можливість Вам компактно розмістити свої моделі весільних суконь. Перелік вашої продукції, зразки, моделі можна також ефектно викласти на змакетованому розгорнутому буклеті, флаєрі, журналі. Для брендованості Вашої продукції пропонуємо паралельно друк цінників, візитівок та іншої Вашої продукції.
Ми виготовляємо висічну продукцию з картону та друк з креативним дизайном для весільних перчаток.
Наносимо текст та логотипи методом тамподруку на стрічки, ярлики, лейби, етикетки, тканину, ручки, запальнички то що.
Виготовляємо картонні коробки з друком та без нього для бокалів, різної весільної атрибутики та коробочки для цукерок.
Макети для виготовлення друкованої продукції розробляються індивідуально, враховуючи Ваші побажання, ідеї, заготовки, тому і вартість кожної продукції індивідуальна, враховуючи вартість матеріалів.

П'ятниця, 15 лютого 2013 16:34

Палітурні роботи, реставрація книг

Автор

Палітурні послуги.

Друк книг, брошур, журналів, реставрація обгортки будь-якої складності (шкіра, шкірзамінник, фанерна обкладинка) та книги (художня, церковна і ін.), елітні книги, ручна зшивка, висока якість, довговічність. Ми можемо додати яскравішого світла для Вашої бібліотеки, тим самим не змінивши цінність важливих книг у Вашому житті.

Палітуру пропонуємо: тверду, м’яку, пружину(пластикова, металева).

Після друкарські послуги: Порізка, Ламінація, Збивання скобами, євро скобами, Палітурні роботи, Бігування, Перфорація, Термоклей.

ЗВЕРНУТИ УВАГУ!!!!!!!

Дану інформацію варто узгоджувати з начальником відділу макетувальників або безпосередньо з працівниками даного відділу!!!!

П'ятниця, 15 лютого 2013 16:32

Подарункові видання світової класики

Автор

Елітні та подарункові видання.

Елітні та подарункові видання української та світової класики.

Зразки робіт:

П'ятниця, 15 лютого 2013 16:29

Художнє матування скла

Автор

 Наші роботи від ікони до будь-яких індивідуальних малюнків.

Зразки робіт:

П'ятниця, 15 лютого 2013 16:23

Сувенірна продукція, прапори, футболки

Автор

Сувенірна продукція.

Друкуємо на футболках, ручках, запальничках, чашках, кераміці, друк на тканині, нанесення логотипів на футболки, спецодяг; великі фірмові прапори, прапорці настільні, вимпели, наклейки різних розмірів, наклейки на пляшки, брелоки, значки, медалі, ордена, годинники настінні ручна розпис.

Зразки робіт:


Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/cdindiv17179/data/www/ps.individuel.com.ua/templates/soul_search/html/pagination.php on line 96
Сторінка 1 з 2