Версія для друку

Відкритки, запрошення.

Відкритки, запрошення : Конверти : Квілінг

Кожна урочиста подія, чи то весілля, відкриття магазину або офісу, концерт і т.д. вимагає такого обов'язкового атрибуту як запрошення. Якщо Вам потрібно дещо особливе, радимо звернутися до нас. Ми зможемо розробити оригінальні макети Ваших запрошень, зробити їх як в діловому, так і в оригінальному індивідуальному вигляді. Ваше запрошення може бути не просто кольоровим, а й з елементами тиснення та конгреву, сургучевою печаткою. При необхідності в запрошенні можуть бути вдруковані: ім'я, прізвище, місце, ряд, та інші змінні дані.

Зразки робіт:

Вгору

Конверти з логотипами.

Відкритки, запрошення : Конверти : Квілінг

Це невід’ємна презентабельна складова кожної успішної компанії. Ми пропонуємо різні формати: А5, А4, А3, євроформат, будь-який розмір під замовлення. На кожному фірмовому конверті друкуємо потрібну для Вас інформацію, логотип, контакти, перелік Вашої продукції і інше, що економить масу часу на заповнення тих чи інших даних. 

Наші кур’єри у місті Чернівці  швидко, якісно і доступно доставляють фірмові  конверти, рекламні листівки, оголошення, бланки, агітаційні, методичні матеріали, брошури в будь-яку потрібну для Вас точку. 

Зразки робіт:

Вгору

Квілінг.

Відкритки, запрошення : Конверти : Квілінг

Мистецтво виготовлення плоских або об`ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу.

ВИКОНАЕМО ДЛЯ ВАС!!! 

Зразки робіт:

Читати 5189 разів