Версія для друку

Настінні календарі

Настінні календарі - це поліграфічна продукція у вигляді книжки або таблиці, яка містить перелік місяців, чисел, днів тижня. Настінний календар є необхідним бізнес-акссесуаром, такі календарі дуже часто використовуються в представницьких цілях а так само в рекламних. У відмінності від іншої рекламної продукції (брошури, листівки, буклети), різними календарями користуються на протязі всього року, це значно збільшує ефективність реклами, якя міститься у ньому.

Якщо настінний календар виконаний за оригінальним дизайном, з високою якістю, це може служити відмінним корпоративним подарунком, якщо включити туди великий обсяг рекламної інформації, то це дозволить нагадувати про себе партнерам і клієнтам на протязі всього року.
Настінні календарі бувають трьох видів: відривні, у вигляді плаката і перекидні.

Перекидні календарі.

У перекидних календарях кожна сторінка містить інформацію про конкретний відрізок часу, це може бути день, місяць, квартал, коли завершується певний проміжок часу лист просто перекидається. Квартальні календарі мають віконце, яке пересувається за допомогою пластикової направляючої, воно позначає день тижня.

Відривні календарі.

Відривні календарі, являють собою майже те ж що і відкидні календарі, за винятком того, що листи в ньому не перекидаються, а відриваються коли закінчиться даний проміжок часу (зараз такі календарі вже застаріли).
Настінні календарі зазвичай складаються з чотирнадцяти або восьми аркушів, формату А2 або А3, в них входить: підкладка, блок, обкладинка. Настінні календарі можуть мати орієнтацію "Landscape" чи "Portrait". У самій верхній частині календаря є напівкругла вирубка під ригель. Зазвичай листи календаря посаджені на 2 круглі металеві пружинки, в них якраз закріплений ригель. З його допомогою і тримається календар на стіні (звідси і йде назва календаря).

Можливості табель-календарів.

Календарі у вигляді плаката, це настінні календарі - табель-календар, в ньому надана інформація на весь рік. Вони мають різний дизайн і форму, такі календарі зручні якщо необхідно розраховувати якусь інформацію на весь рік. З'явлення календарів, включаючи і настінні календарі, дуже тісно пов'язано з розвитком промисловості. Тоді з'явилася потреба дуже точно і чітко розраховувати відрізки часу у сфері фінансів та промисловості.
Компанія "Поліграф-Сервіс" може запропонувати Вам виготовлення календарів різних типів та форматів. Звертайтеся до нас, і ми виконаемо замовлення швидко та якістно.

Читати 2003 разів