Статті
м.Чернівці, вул. Гайдара, 5А
тел.: +38(0372) 585-861, +38(050) 434-11-53, +38(097) 590-80-35 тел./факс: +38(0372) 585-862.
sl ind ai ai
  • Реєстрація

Розкажіть про свій товар за допомогою буклету.

Буклети - це дієвий спосіб продемонструвати потенційному клієнту товари та послуги компанії. Останнім часом буклети завоювали величезну популярність, поступово перетворюючись на вигідну і вельми корисну форму реклами, призначену для масової аудиторії. Буклети складаються з трьох частин - це візуальна частина (фотографії, малюнки), інформаційна частина (опис послуги чи товару) і контактні дані.

Буклети також є одним з найпопулярніших видів поліграфічної рекламної продукції. Барвисто оформлені, компактні і дуже економічні, вони не тільки представляють компанію і просувають її продукцію на ринку, але і викликають приємні візуальні і тактильні відчуття.

Слово «буклет» має французьке походження і означає «колечко».

Буклет формується з листа з одним або декількома згинами, які структурно поділяють текст буклету на блоки і надають йому компактний вигляд. Рекламний текст читається поступово укругову, у відповідність з назвою, надаючи клієнтові можливість ознайомитися з інформацією послідовно в певному порядку. Буклети є ідеальним рішенням для просування послуг і товарів на офіційних презентаціях і виставках, в точках проведення масових рекламних акцій, а також безпосередньо в офісі продажу. Правильний буклет повинен бути максимально інформативним для потенційного клієнта, а його яскравий дизайн вигідно підкреслити всі переваги вашої пропозиції.

Буклет - це складений у кілька разів лист, що відрізняє його від листівки. За своїм призначенням, буклет являє собою щось середнє між листівкою і брошурою, і вибирають його в тих випадках, коли необхідно створити образ гідної фірми, роблячи акцент на бездоганному оформленні буклету, не перевищуючи при цьому встановленого компанією бюджету. Дизайн вироба детально продумується заздалегідь, так як будь-яка додаткова обробка може надати виробу більш досконалий вигляд, але потребує відповідних фінансових витрат.

На стадії розробки дизайну будуть необхідні додаткові елементи, що характеризують компанію, такі як логотип компанії, контактні дані, графічна і текстова інформація.

Для друку буклетів використовуються найрізноманітніші види паперу, починаючи від якісної крейдованого паперу, до найдорожчих дизайнерських паперів, що дозволяє задовольнити всі запити замовників.

Нехай високохудожній дизайн і професійний підхід співробітників компанії "Поліграф-Сервіс" зроблять ваш буклет самим стильним і незабутнім.

Читати 1037 разів

Схожі матеріали (за тегом)