Версія для друку

Запрошання - стильне доповнення до урочистої події.

Давно поширена на Заході традиція запрошувати гостей на урочисті події за допомогою листівки знайшла своїх послідовників і в Україні. Навіть у дитячому садку малюки урочисто обмінюються запрошеннями листівками, на яких рівним батьківським почерком написано про те, що Маша дуже чекає вас в суботу з подарунками за такою-то адресою, щоб разом відсвяткувати Машин день народження. Що вже говорити про дорослих людей!

Поліграфічна індустрія не залишається осторонь, попит, як то кажуть, народжує пропозицію, тому в даний час на ринку друкованої продукції можна зустріти різноманітний вибір запрошень листівок: особистого й корпоративного характеру, на весілля, на конференцію, на зустріч однокласників. Знайдеться все!

Формат запрошувальних листівок.

Запрошувальні листівки випускаються різноманітними форматами: є мінівідкриточкі розміром 40х60 мм., Є справжні гіганти - 300х450 мм. Однак найпоширенішим форматом саме запрошувальні листівки є 150х200 мм.

Тут все залежить від майбутнього призначення виробу. Звісно, для корпоративних і офіційних запрошень може використовуватися стандартний формат А4, а для сувенірної продукції та запрошень листівок особистого характеру часто застосовуються так звані «нестандартні» формати: листівки у формі сердець, звірів, будиночків або просто якісь дизайнерські оригінальні знахідки.

Особливості дизайнерського і постдрукарського оформлення запрошень листівок.

Найпоширенішими постдрукарським доповненнями до запрошеннь та листівок є бігування і глянцування (в деяких випадках - матування). Для прикраси листівок використовується весь арсенал: лазерне гравіювання, різні способи тиснення, люминисцентний і металуючий друк, квілінг, і так далі.

Друкуються листівки, в основному, на високоякісному папері або тонкому картоні, проте можна зустріти запрошувальні листівки і на пластиковій, і на тканинній основі.

Зустрічаються оригінальні ароматизовані листівки, листівки з музичним механізмом. Запрошувальна листівка - це те, що гарантовано береться в руки клієнтом, і те, що має простимулювати людину прийти на захід. Тому в розробці зовнішнього вигляду таких виробів обов'язково беруть участь досвідчені художники-оформлювачі та графічні дизайнери, і колектив компанії "Поліграф-Сервіс" може похизуватись саме такими креативними і творчіми калрами, які в найкращому вигляді виконають любу Вашу забаганку.

 

Читати 1383 разів