Версія для друку

Ефективна реклама у вигляді календаря.

Сьогодні календарі являють собою складну поліграфічну продукцію з безліччю варіантів. Це мініатюрні кишенькові календарі, більші квартальні календарі, настінні календарі і об'ємні настільні календарі - будиночки. Календарі - дуже корисна рекламна продукція, в якій поєднані дві її функції - презентація послуги чи товару, а також власне сам календар, настільки необхідний для повсякденного життя і для планування справ.

Кишенькові календарі.

Кишенькові календарі є одним з найпопулярніших видів календарів. Завжди зручно при собі мати такий календар поточного року через його маленького розміру і використовувати як візитну картку, якщо на зворотному боці розміщені потрібні контакти. Виготовлення кишенькових календарів вимагає правильного розташування календарної сітки і малюнка на лицьовій стороні. Розрізняють горизонтальне і вертикальне виконання кишенькових календарів. Для оптимального використання невеликої площі кишенькового календаря, контактну інформацію компанії доцільно розміщувати на звороті календаря, посередині календарної сітки, в той час як рік і логотип компанії - поверх картинки на лицьовій стороні. Зворотний бік календаря виконується в білому кольорі, або з ледь помітними колірними відтінками. Іноді доречна градієнтна заливка, коли один колір плавно перетікає в інший.

Квартальні календарі.

Сьогодні квартальні календарі впевнено займають своє місце в будь-якому офісі. Оскільки трудовий рік підрозділяється на квартали, то такі календарі вельми зручні. Можливість бачити перед собою як числа поточного місяця, так і минулого і майбутнього - ще одна перевага квартальних календарів, яке дозволяє швидко і ефективно планувати справи. Контактна інформація зазвичай розташовується в нижній частині календарного блоку.

Пересувні курсори - квадратики яскравого кольору - зручне доповнення квартальних календарів для позначення поточного числа. Для яскравості і збільшення чіткості використовується ламінація постера календаря. З метою задоволення колірних переваг замовника, виробник пропонує різні колірні рішення для календарної сітки. Календарні блоки та постери повинні гармоніювати один з одним за кольором. Блакитний колір, зелений, бежевий і сірий - основна колірна гамма календарної сітки. Квартальні календарі вже давно є традиційним видом новорічних сувенірів для бізнес-партнерів.

Поліграфічну продукцію сьогодні замовляють майже всі верстви населення, як у великих тиражах, так і в одиничному екземплярі. І все це завдяки

технології цифрового друку. Зростаючий попит на продукцію цифрового друку змушує типографії закуповуватися цифровими пристроями. Останнім часом особливу популярність придбали особисті квартальні календарі. Особисті фотографії прикрашають постери, особисті побажання розміщуються на вільних полях. Такий календар може стати новорічним подарунком друзям і близьким.

Настінні календарі.

Настінні календарі самих різних розмірів стануть стильним рішенням при оформленні офісу. Відвідувачі обов'язково звернуть увагу на великий настінний календар з легко запам'ятовується текстом реклами. Великі календарі, крім своєї основної інформативної функції, ще й створюють потрібну атмосферу в офісі. Вдале колірне рішення сприяє формуванню правильного настрою на роботу, а також мобілізації персоналу, а вдома - зняти напругу, створити приємну атмосферу спокою і безтурботності. Великі настінні календарі володіють також маскуючий ефект, приховуючи невеликі похибки в стінах приміщення, в той же час зображення можуть впливати на емоційний стан людини.

Компанія "Поліграф-Сервіс" може запропонувати Вам розробку та друк календарів любого виду: від настінних до кишенькових. Друкуємо швидко, якістно, недорого.

 

Читати 1076 разів