Статті
м.Чернівці, вул. Гайдара, 5А
тел.: +38(0372) 585-861, +38(050) 434-11-53, +38(097) 590-80-35 тел./факс: +38(0372) 585-862.
sl ind ai ai
  • Реєстрація

Візитна картка - Ваше обличчя

Візитна картка - це не тільки елемент ділового спілкування, але і частина образу людини, його "обличчя" в процесі встановлення комунікацій. Перші візитки з'явилися ще в стародавньому Китаї і відрізнялися естетичністю і стриманістю в оформленні. Етикет візитки той час не мав на увазі вказівки на ній якихось зайвих відомостей, крім прізвища, імені та посади. Широке поширення візитні карти одержали в 19 столітті. Саме тоді сформувалися основні правила оформлення візиток, які актуальні і в даний час.

Як правильно зробити візитку? В першу чергу, потрібно звернути увагу на деякі принципові моменти.

1. Розмір візитки. Класичний варіант візитною карти - це прямокутник 90 * 50 мм або 80 * 40 мм. Чоловічі візитки можуть бути трохи більше жіночих. Звичайно, ви можете виготовити візитки будь-якого розміру, навіть формату A4, але це навряд чи буде зручно вашому партнерові по спілкуванню, а найголовніше, їх не можна буде зберігати у візитниці. Тому, щоб правильно зробити візитку, орієнтуйтеся при її створенні на класичний варіант візитною карти.

2. Матеріал. Найбільш поширеним матеріалом є, звичайно ж, папір. Хоча іноді можна зустріти візитки, виготовлені на абсолютно незвичайному матеріалі. Вони можуть бути пластиковими, дерев'яними, металевими, тканинними і т.д., все залежить від фантазії їх власника. Однак папір був і залишається основним матеріалом для виготовлення візитних карток. Важливим критерієм є якість паперу. Візитка, виготовлена на гарному, дорогому папері має більше шансів бути поміченою. Щоб, правильно зробити якісну візитку, використовуйте тільки такий папір. Якісний папір - це ознака хорошого тону.

3. Шрифт. Основна вимога в даному випадку - шрифт повинен легко читатися. Традиційний варіант візитки являє собою чорний шрифт на білому фоні. Краще не використовувати декоративні шрифти, так як вони лише ускладнюють сприйняття. Якщо ви вирішили зробити візитки своїми руками за допомогою спеціальних програм, ви зможете поекспериментувати з вибором шрифту і стилю оформлення візитної картки.

4. Наповнення. Якщо ви хочете правильно зробити візитку, використовуйте тільки одну її сторону. Зворотний бік, як правило, призначений для записів від руки і заміток. Наповнення візитки залежить від її виду. Так, наприклад, особиста візитна карта має найбільш вільний стиль оформлення, на ній можуть бути зазначені лише прізвище та ім'я власника без додаткової контактної інформації. Ділові та корпоративні картки припускають вказівку не тільки імені та прізвища, але й назви організації, посади, контактних даних, логотипу і т.д.

Для того, щоб правильно зробити візитку, недостатньо одного знання правил створення візитних карток. Важливим чинником є якість друку (рекомендуємо використовувати офсетний друк) та паперу, з якого виготовляється візитна картка, досвід та креативність виконавця.
Саме тому, ми радимо Вам звернутися за допомогою до спеціалістів “Поліграф-Сервіс”. Ми оперативно, якісно та недорого виконаємо це завдання саме для Вас.

Читати 1053 разів

Схожі матеріали (за тегом)

Детальніше в цій категорії: Ефективна реклама у вигляді календаря. »