Версія для друку

Оформлення весільного одягу та аксесуарів.

На сьогоднішній день ми пропонуємо різноманітний вибір весільних аксесуарів, серед них: запрошення, іменні картки, картки подяки, книги побажань, каталоги, журнали, буклети, флаєра, цінники, етикетки, візитівки, бокали, наклейки на шампанське; тамподрук на стрічки, ярлики, лейби, етикетки, тканину, ручки, запальнички, флешки; нанесення на бокали, картонні коробки.
Весільні запрошення створюють перше враження гостей про майбутню подію, тому слід приділити особливу увагу запрошенням. Ми пропонуємо Вам широкий вибір весільних запрошень з елементами ручної роботи, запрошення-квілінг, запрошення з тисненням золотом, сургучними печатками. Весільні запрошення створюють перше враження гостей про майбутню подію, тому ми створюємо креативний та неповторний дизайн Вашого замовлення.
Іменні картки допомагають ефективно зорієнтувати гостей при розміщенні в ресторані посадочних місць за столами.
Картки подяки, іменні листівки - залишать в пам’яті приємні та теплі слова з урочистої події.
В книзі побажань можна залишити незабутні побажання та привітання молодятам.
Нанесення на бокали виготовляємо методом матування, що робить ваші бокали неперевершеними, індивідуальними та незабутніми.
Наклейки на шампанське можуть бути як з вашими фотографіями, так і без них.
Друк весільних каталогів дає можливість Вам компактно розмістити свої моделі весільних суконь. Перелік вашої продукції, зразки, моделі можна також ефектно викласти на змакетованому розгорнутому буклеті, флаєрі, журналі. Для брендованості Вашої продукції пропонуємо паралельно друк цінників, візитівок та іншої Вашої продукції.
Ми виготовляємо висічну продукцию з картону та друк з креативним дизайном для весільних перчаток.
Наносимо текст та логотипи методом тамподруку на стрічки, ярлики, лейби, етикетки, тканину, ручки, запальнички то що.
Виготовляємо картонні коробки з друком та без нього для бокалів, різної весільної атрибутики та коробочки для цукерок.
Макети для виготовлення друкованої продукції розробляються індивідуально, враховуючи Ваші побажання, ідеї, заготовки, тому і вартість кожної продукції індивідуальна, враховуючи вартість матеріалів.

Читати 4337 разів