Офсетний друк: флаєра, візитки, журнали
м.Чернівці, вул. Гайдара, 5А
тел.: +38(0372) 585-861, +38(050) 434-11-53, +38(097) 590-80-35 тел./факс: +38(0372) 585-862.
sl ind ai ai
  • Реєстрація

Візитні картки.

В наш час візитівка стала невід'ємним атрибутом ділової людини та фірми. Візитка є своєрідним обличчям її власника. Нашим клієнтам ми можемо запропонувати широкий вибір візитних карток виготовлених як цифровим способом на твердофарбовому та струменевому принтері, надруковані на офсетному обладнанні та візитні картки виготовлені шовкотрафаретним друком. Пропонуються варіанти візитівок на папері, дизайнерському картоні та пластику, а також тиснення та конгрев як окремих елементів на Вашій візитній картці, так і тиснення повністю всього зображення. 

Зразки робіт:

Дисконтні картки.

Дисконтна картка - це картка, яка надає знижку її власнику. Найважливішою метою виготовлення дисконтної картки є залучення нових клієнтів та заохочення вже існуючих. Дисконтні картки можуть бути друковані принтером та ламіновані плівкою 250 мкр. В картку можна вдрукувати номер та штрихкод. На картці, яка друкується на пластику можна зробити видавленим номер та відсоток знижки, також може бути штрихкод. Тут більш  широкі можливості: можна додати магніту плівку з кодованою інформацією та поле для підпису клієнта. Ви можете обрати ті елементи, які необхідно щоб були на Вашій картці.

Зразки робіт:

Календарі.

Для Вас ми виготовимо календарі різноманітних видів та призначення: кишенькові, квартальні, настільні, настільні перекидні, настінні, настінні перекидні. Календарі  - це найпопулярніший вид рекламної поліграфії, тому більшість компаній намагаються друкувати календарі кожного року. Одним з кращих та найбільш практичніших  Бізнес-подарунків для своїх клієнтів та партнерів може бути фірмовий календар. При великому виборі календарів особливе значення має дизайн. Якщо дизайн календаря буде вдалим, то календар з Вашим логотипом та реквізитами стане найкращою Вашою рекламою. Адже в офісах Ваших клієнтів календар окрім робочих функцій та гарного дизайну, буде нагадувати про Вашу фірму протягом цілого року. Календарі можуть бути різних форматів від А4 до А0, та різних тиражів від 1 і більше штук. Ви можете також замовити календар для своїх друзів чи знайомих з привітанням до будь-яких урочистих подій. Ваш подарунок запам'ятається надовго!

Зразки робіт:

Плакати.

Наше підприємство може запропонувати Вам плакати розміром до А-0 формату друком та плакати індивідуальних розмірів плотерним друком (ширина рулону 1,52 см). Також можливий друк біг-бордів розміром 3х6 м. Плакати таких великих розмірів можна надрукувати на папері з кількох частин, або необхідного розміру на банерній тканині (ширина рулону 3,2 м). 

Зразки робіт:

Буклети.

Буклети є незамінною частиною рекламної продукції для представлення товарів та послуг на виставках, презентаціях, в офісах та місцях продажу. Буклет -  це кольоровий аркуш паперу з одним або кількома згинами, містить інформацію про фірму або продукцію, яку вона рекламує. Стандартний буклет має формат А4 та складається втроє. Але за бажанням замовника ми можемо надрукувати буклети будь-яких нестандартних розмірів з покриттям ультрафіолетовим лаком або ламінацією різної товщини, висічкою під Ваше замовлення. Ми будемо раді зробити Ваш буклет найкращим! 

Друкуємо також грамоти, дипломи, листи подяки, ювілейні привітальні листівки. 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ ПАПЕРУ

Для друку буклетів (двосторонній кольоровий друк) радимо Вам обрати папір щільністю 150 г/м максимум 200 г/м. Якщо Ви оберете тонкий папір, то можливо що зображення з однієї сторони буде просвічуватись на іншу і це може зіпсувати як презентаційний вигляд буклету, так і враження про продукцію, яку він рекламує. Якщо ж обрати папір цупкіший ніж 200 г/м, то на згинах він може заламуватись навіть після бігування. Отож найоптимальнішим є папір 150-200 г/м.

Зразки робіт:

Об'яви з нарізними телефонами.

Виконуємо оперативний друк, порізку та поклейку в потрібних для Вас місцях. Використовуємо “лапшерезку” - порізка друкованої продукції, ексклюзивно в Україні.

Зразки робіт:

Етикетки.

Колись «дуже давно» ектикетка використовувалась тільки для інформування про назву товару, але в наш час яскрава та приваблива етикетка стала невід'ємною частиною будь-якого товару. Етикетки, що ми друкуємо, можуть бути різноманітних розмірів та форми. Можуть виготовлятись як на спеціальному етикеточному, так і на самоклеючому папері. Спеціально під Ваше замовлення ми розробимо оригінальну форму висічки та допоможемо зробити Вашу етикетку яскравою та незабутньою.

Пропонуємо і індивідуальні вітальні етикетки-наклейки з фото на пляшки, приурочені до різних приємних хвилин у Вашому житті і ін.

Зразки робіт:

Читати 9670 разів