Версія для друку

Зовнішня реклама.

Виготовлення всіх видів зовнішньої реклами і комплексне оформлення фасадів, конструкцій будь-якої степені складності, друк на банері, оракалі. Вивіски світлові і не світлові, вказівники вулиць (наявні приклади вказівників збережені та діючі понад 11 років в місті Чернівці), об’ємні букви та знаки із пластика, таблички, вивіски, лайт-бокси, пілони, стели, штендери, стенди, підставки, стійки, вхідні групи, плотерна порізка, фрезеровка, гравіровка, електроне табло, рухомі рядки, унікальні чотирьох-лайти (зручні на рівні ока). Застосування LED-технологій (холодний неон, світлодіоди, енергозберігаючі технології). Широкоформатний високоякісний друк від 360 до 1400 dpi на всіх видах матеріалів, офсетний друк.

Розміщення зовнішньої реклами.

Розміщення зовнішньої реклами на бортах міського транспорту (в місті Чернівці та області), брендування транспорту замовника, розміщення реклами на біг-бордах 6х3м. Оклейка вітрин.

Оформлення місць продажу.

Виготовлення POS-матеріалів: цінники, меню, серветниці, дисплеї, акрілайти, підставки, вказівники, системи навігацій, промо-стенди, підставки під буклети, фірмовий одяг, тиражна продукція, шовкотрафаретний друк, тамподрук на сувенірній продукції, друк на тканині, тиснення, конгрев, висічка. Якщо Ви шукаєте місце для розміщення реклами, Вам саме до нас, потрібне місце ми знаходимо, оформляємо документацію, паспорти на рекламу та фасади. Ціни приваблюють своєю доступністю.

Зразки робіт:

Читати 5563 разів